0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 Rr. Sami Frasheri, prane Sheshit Wilson

ID : 544052143

Shesim Apartament 2+1 ne Bllok. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje , dhome gatimi , 2 ballkone , 2 depo dhe 2 tualete. Apatamenti ndodhet ne bllok , ne rrugen Sami Frasheri, prane Sheshit Wilson. Apartamenti eshte i mobiluar, sipërfaqe 143m2. Orientimin e ka nga Lindja. Pallati është I ri,me punime tepër cilësore.
Cmimi 1600 Euro/m2, I diskutueshem.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 228 800 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 143 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4
Orientimi Lindje
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate