0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Petro Marko , prane Prokurorise se Tiranes

ID : AB008092062

Tirane,  Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Petro Marko, prane Prokurorise se Tiranes. Ambient  i organizuar 1 hapesire dhe 1 wc,  me siperfaqe 62m2. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, me dokumenta te rregullta pronesie. Ambient i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 1800 Euro/m2.

 

 

Adresa :

Rruga Petro Marko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 111 600 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 62 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate