0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Pazarit te Ri.

ID : S151

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Pazarit te Ri. Apartamenti eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 dhome dite, 2 banjo dhe 3 ballkone, me siperfaqe te pergjithshme 150 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri, eshte i mobiluar, ka orientime gjeografik ne Jug. Prona eshte nje rast shume i mire investimi, ka dokumenta te rregullta pronesie, ndodhet ne nje zonre shume te kerkuar, prane qendres, te gjithe sherbimet jane prane.

Cmimi 217000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Luigj Gurakuqi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 217 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 150 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 10
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate