0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Asim Vokshi, prane Harry Fultz.

ID : 2420092121

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Asim Vokshi, prane Harry Fultz. Apartamtenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo, 1 ballkon dhe 1 depo, me siperfaqe 121 m2. Prona eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 13-te nje kompleksi me ndertime shume cilesore. Apartamenti ka orientim ne Jug-Perendim, shitet bosh.

Cmimi 137000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Asim Vokshi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 137 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 121 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 13
Orientimi Jugperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate