0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Kavajes, prane Kishes Katolike.

ID : 546071076

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Kavajes, prane Kishes Katolike. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe nje ballkon me siperfaqe totale 76m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, shitet bosh. Prona eshte e shtruar ne pllake, ka dokumenta te rregullta pronesie, vendndodhjen me te kerkuar te momentit, ne qender, te gjitha linjat e transoprtit publik prane, asnje sherbim nuk mungon.

Cmimi 106000 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 106 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 76 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate