0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 3+1 ne Qender te Tiranes, prane Ushtarit te Panjohur, te Turdiu Center

ID : A106091170

Tirane,  Shesim Apartament 3+1 ne Qender te Tiranes, prane Ushtarit te Panjohur, te Turdiu Center. Apartmanet i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet i pa mobiluar.

 

Cmimi 391000 Euro

 

           

 

 

Adresa :

Rruga Barrikadave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 391 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate