0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 3+1 ne Rr. Durresit, prane Kafe Flores

ID : A105101133

Tirane,  Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Durresit, prane Kafe Flores. Apartmanet i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 4 ballkone me siperfaqe 133m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake,  totalisht i mobiluar, 4AC, oxhak funksional, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 210000 Euro.

           

 

Adresa :

Rruga Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 210 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 133 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 7
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate