0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Sheshit Karl Topia.

ID : 2419111108

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Don Bosko, prane Sheshit Karl Topia. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 ballkon me siperfaqe 108 m2. Prona ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, i mobiluar, 3AC, eshte e pajisur me sistem kaldaje me gaz. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie, orientim Lindje-Perendim ka ndricim natyral deri ne perendim te diellit. Ka pamje nga qendra e Tiranes.

Cmimi 120000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Don Bosko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 120 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 108 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate