0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Mihal Duri.

ID : 547102107

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Mihal Duri. Apartamenti me siperfaqe 100 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte i shtruan ne pllake, shitet i mobiluar. Apartamenti ka orientim ne Jug-Lindje, dokumenta te rregullta pronesie, ne nje zone shume te kerkuar me te gjitha facilitet prane. Apartamenti ka dhe nje post parkimi te mbyllur ne garazh kundrejt nej cmimi.

Cmimi 125000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Mihal Duri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 125 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate