0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament Duplex ne Blv. Bajram Curri, prane Vasil Shantos

ID : A104052137

Tirane,  Shesim Apartament Duplex ne Blv. Bajram Curri, prane Vasil Shantos. Apartmanet i organizuar ne katin e 1-re ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 1 wc dhe 1 ballkon, ne katin e 2-te eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe 1 wc, me siperfaqe 150m2. Apartamenti ndodhet ne katin e2-te dhe 3-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake dhe parket,  i pa mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 150000 Euro.

 

 

Adresa :

Blv. Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 150 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate