0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik.

ID : 087053137

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik. Apartamenti me siperfaqe 118 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat i ri, eshte pjeserisht i mobiluar, i shtruar ne pllake. Pamje nga Kodrat e Liqenit, ndodhet ne nje ndertese e cila eshte ndertuar sipas standarteve te me te reja te ndertimit. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi  137000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Kodra e Diellit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 137 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 118 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate