0 prona te gjetura

SHITJE/ Vile 1 Kat ne Rr. Siri Kodra

ID : A089092154

Tirane, Shesim Vile 1 kat ne Rr. Siri Kodra. Vile me siperfaqe 100m2, e shtruar ne pllake dhe parket ka nje oborr me siperfaqe 54m2 . Vila organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine dhe 2wc. Orientohet ne Veri-Lindje, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 250000 Euro. I negociueshem. 

Adresa :

Rruga Siri Kodra
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 250 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 154 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Orientimi Verilindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate