0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Gjon Buzuku, prane Viles Gold.

ID : 2421081092

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Gjon Buzuku, prane Viles Gold. Apartamenti me siperfaqe 92 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona shitet bosh, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesi, orientim ne Jug-Lindje.

Cmimi 100000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Gjon Buzuku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 100 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 92 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate