0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 3+1 ne Rr. Bardhyl , prane Bar Oslo

ID : A098031147

Tirane,  Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Bardhyl , prane Bar Oslo. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 Wc dhe 3 ballkone, me siperfaqe 147m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, 3AC. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie, 1 post parkimi.

Cmimi 135000 Euro.

                  

 

Adresa :

Rruga Bardhyl
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 135 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 147 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 4
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate