0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 3+1 ne Rr.Petro Nini Luarasi, prane Big Market

ID : A097024179

Tirane,  Shesim Apartament 3+1 ne Rr.Petro Nini Luarasi, prane Big Market . Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc  dhe 1 ballkon, me siperfaqe 179m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, shitet totalisht i mobiluar. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 197000 Euro.

                  

 

 

Adresa :

Rruga Petro Nini Luarasi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/4

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 197 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 179 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate