0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Barrikadave.

ID : 336091071

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Barrikadave. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 ballkon, me siperfaqe 70 m2. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, shitet i mobiluar, 2AC. Apartamenti ndodhet  ne qender te Tiranes, te gjithe sherbimet jane prane, ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 91000 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Barrikadave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 91 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 70 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate