0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopshtit Zoologjik.

ID : 125F089

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti me siperfaqe 89 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me standartet me te fundit, me pamje panoramike te Liqenit te Tiranes. Apartamenti eshte i shtruar ne pllake, ka orientim ne Lindje, pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi  1000Euro/m2.

 

Adresa :

Rruga Shyqyri Brari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 89 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 89 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate