0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopshtit Zoologjik

ID : 036F187

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo me siperfaqe 123 m2 dhe 1 verande me siperfaqe 64 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, orientim ne Lindje, pamje nga Liqeni Artificial, prane ajrit te paster, larg zhurmes se qendres se Tiranes. Prona shitet pjeserisht e mobiluar, eshte e shtruar ne pllake, ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 139500 Euro.

 

Adresa :

Rruga Shyqyri Brari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 139 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 187 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate