0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 3+1 ne Rr. Ismail Qemali, prane Credins Bank

ID : A096051150

Tirane,  Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Ismail Qemali, prane Credins Bank. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc  dhe 2 ballkone, me siperfaqe 150m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, shitet totalisht i mobiluar,4 AC. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 2100 Euro/m2.

 

Adresa :

Rruga Ismail Qemali
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 315 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 150 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 11
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate