0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima, prane Stadiumit Qemal Stafa

ID : 598021120

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dervish Hima, prane Stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti ka siperfaqe 120 m2, eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, eshte i shtruar ne pllake dhe parket. Zona ku ndodhet apartamenti eshte ofron facalitete te ndryshme dhe eshte nje nga zonat me te preferuara te momentit. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta pronesie, mundesi parkimi kundrejt pageses. 
Cmimi 275000 Euro.

Adresa :

Rruga Dervish Hima
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 275 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Orientimi Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate