0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. e Barrikadave, prane Shkolles Lidhja Prizerenit.

ID : 2412091090

Tirane, Shesim Apartament  3+1 ne Rr. e Barrikadave, prane Shkolles Lidhja Prizrenit. Apartamenti me siperfaqe 90 m2 eshte i shtruar  ne pllake, ka organizim te brendshem ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me orientim gjeografik ne Lindje-Perendim, qe e ben pronen  te ndricuar nga drita natyrale. Apartamenti shitet bosh, ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 90000 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Barrikadave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 90 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 90 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate