0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate.

ID : 060F114

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate. Apartamenti me siperfaqe 144 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Vendndodhja prane Liqenit Artificial, ajer i paster, pamje piktoreske nga kodrat e liqenit. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 96900 Euro.

 

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 96 900 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 144 m²
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate