0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane pasticeri Someg

ID : e902

Tirane,  Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane pasticeri Someg. Ambient i organizuar ne 1 hapesire dhe 2 wc, i shtruar ne pllake. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re, me siperfaqe 90m2, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Ambienti ka dokumenta te rregullta pronesie. 

Cmimi  2500 Euro/m2.

 

 

Adresa :

Rruga Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 225 000 €

Detajet :

Siperfaqe 90 m²
Dhoma 1
Banjo 2
Kati 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate