0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Papa Gjo Pali II, prane Artigiano.

ID : 548021080

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Papa Gjo Pali II, prane Artigiano. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 ballkon, me siperfaqe 80 m2, ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Eshte i shtruar ne pllake dhe i pershtatshem per ta kthyer ne ambjent biznesi. Ka adrese te sakte, pamje nga rruga kryesore. Ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 180000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Papa Gjon Pali II
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 180 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 80 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 1
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate