0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Komuna e Parisit, prane Bankes Raiffeisen

ID : A093052102

Tirane,  Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Komuna e Parisit, prane Bankes Raiffeisen. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 102m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, 3AC. Me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 130000 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga Komuna e Parisit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 130 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 102 m²
Banjo 0
Kati 4
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate