0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Idriz Dollaku, prane Bar Titaniku

ID : A091011093

Tirane,  Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Idriz Dollaku, prane Bar Titaniku. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 wc  dhe 1 ballkone, me siperfaqe 93m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake. Shitet totalisht i mobiluar, 2AC.

Cmimi 95000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Idriz Dollaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 95 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 93 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5
Orientimi Veriperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate