0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 tek Mali I Robit.

ID : 2418KV066

Kavaje, Shesim Apartament 1+1 tek Mali I Robit. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon, me siperfaqe 66 m2. Apartamenti shitet i mobiluar, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, ka orientim ne Lindje. Ndodhet prane plazhit.

Cmimi 35000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Mali i Robit
Kavaje

Qyteti : Kavaje

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 35 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 66 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate