0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Kopshtit Botanik.

ID : 083F105

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik. Apartamenti me siperfaqe 105 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te sapo ndertuar. Orientimi gjerografik ne Jug-Perendim. Apartmenti shitet bosh i pa banuar me pare. Nga ballkoni shfaqet panorama e mrekullueshme e Kopshiti Botanik, zona eshte e qete dhe prane saj ndodhet te gjithe facilitetet e kerkuara. 

Cmimi 79000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Selite e Vjeter
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 79 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 105 m²
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate