0 prona te gjetura

Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Abdyl Fasheri, prane Sheshit Willson.

ID : 533051144

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Abdyl Fasheri, prane Sheshit Willson. Apartamenti ka siperfaqe 144 m2, eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne parket. Ka sistem ngohje ftohje chiller. Orientimi gjeografik i apartamentit eshte ne Jug. Zona ku ndodhet apartamenti eshte ofron facalitete te ndryshme dhe eshte nje nga zonat me te preferuara te momentit. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 2500 Euro/m2.

 

Adresa :

Rruga Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 360 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 144 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 4
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate