0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Dyqan ne Blv. Bajram Curri, prane Vasil Shantos.

ID : 228054061

Tirane, Shesim Dyqan ne Blv. Bajram Curri, prane Vasil Shantos. Ambjeti eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo, ka siperfaqe 61 m2. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, eshte totalisht i rikonstruktuar, i shtruar ne pllake, ka dalje direkt ne rruge kryesore prane unazes dhe mundesi reklamimi. Ambjenti eshte eshte i ndricuar, shitet bosh. 

Cmimi  87000 Euro.

 

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/4

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 87 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 61 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate