0 prona te gjetura

Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. e Kavajes, prane Globe.

ID : 3194073120

Tirane, Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. e Kavajes, prane Globe. Ambjenti eshte i ndare ne 2 hapesira por mund te modifikohet dhe 2 banjo. Hapesira ka siperfaqe 120 m2, ne katin 2-te te  nje pallati te ri, i shtruar ne pllake. Ambjenti ka pamje nga rruga kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie. Shitet i mobiluar si nje lokal dhe bosh. Ndodhet ne nje zone te zhvilluar te Tiranes.

Cmimi 210000 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 210 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate