0 prona te gjetura

Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. e Bogdaneve.

ID : 226101101

Tirane, Shesim Ambjent Biznesi ne Rr. e Bogdaneve. Ambjenti eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo, ne katin -1 me siperfaqe 101 m2. Ambjenti eshte i  shtruar ne pllake , i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ambjenti shitet bosh , disponon hapesire parkimi para ambjentit.

Cmimi 101000 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Bogdaneve
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 101 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 101 m²
Banjo 1
Kati -1
Orientimi Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate