0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Margarita Tutulani.

ID : 536052156

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Margarita Tutulani. Apartamenti me siperfaqe 155 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 dhome gatimi, 2 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ndertim cilesor, ka orientim Lindje-Perendim. Apartamenti mund te shitet i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket ose bosh sipas deshires. Mundeson hapesire parkimi ne shitje sebashku me pronen te hapur para pallatit ose te mbyllur ne garazh. Apartamenti ndodhe prane rruges kryesore e cila te con ne qender ne pak minuta.

Cmimi 200000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Margarita Tutulani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 200 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 115 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 9
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate