0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. e Dibres, prane Selvise.

ID : 540081293

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. e Dibres, prane Selvise. Apartamenti me siperfaqe 293 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 dhome gatimi, 2 banjo, 1 ballkon, 1 depo, 1 verande. Prona ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Prona eshte e rikonstruktuar totalisht, shume modern, i shtruar ne parket. Apartamenti shitet i mobiluar me te gjitha kushtet dhe elektroshtepiaket. Prona eshte fare prane qendres se Tiranes ku nuk mungon asnje sherbim.

Cmimi 430000 Euro. I Diskutueshem.

 

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 430 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 293 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 9
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate