0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Arkitekt Sinani, prane Brrylit.

ID : 2411031068

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Arkitekt Sinani, prane Brrylit. Apartamenti me siperfaqe 68 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo, dhe 1 verande 50 m2. Prona ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i rikontruktuar, ka orinetim ne Perendim dhe dokumenta te rregullta pronesie. Vendndodhja prane rruges kryesore e ben apartamentin te aksesueshme e me prane qendres. Prona shitet e mobiluar e te gjitha kushtet ose i pamobiluar ne rast kerkese.

Cmimi 90000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Arkitekt Sinani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 90 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 118 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 7
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate