0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Xhorxh Bush, prane Toptani Center

ID : A078022102

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center. Apartament me siperfaqe 125m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma  gjumi, 1 soxhorno, 2 wc dhe 1 verande, i shtruar ne pllake dhe parket. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, i pa banuar me pare, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi  180000 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga Xhorxh Bush
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 180 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 125 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate