0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center

ID : A079022140

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center. Apartament i organizuar ne 2 dhoma  gjumi, 1 soxhorno, 2 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 141m2, i shtruar ne pllake dhe parket. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i pa banuar me pare.

Cmimi  1500 Euro/m2.

 

 

Adresa :

Rr. Xhorxh Bush
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 211 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 141 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 6
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate