0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center

ID : A080022101

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center. Apartament i organizuar ne 2 dhoma  gjumi, 1 soxhorno, 2 wc dhe 2 ballkone, me siperfaqe 101m2, i shtruar ne pllake dhe parket. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, i pa banuar me pare.

Cmimi  1500 Euro/m2.

 

 

Adresa :

Rruga Xhorxh Bush
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 151 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 101 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 1
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate