0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 1+1 ne Rr. Xhorxh Bush

ID : A085022073

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Xhorxh Bush , praneToptani Center. Apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 73m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, i pa banuar me pare.

Cmimi  1500 Euro/m2, i negociueshem. 

 

Adresa :

Rruga Xhorxh Bush
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 109 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 73 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate