0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 3+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Bar Lulishtjes

ID : A086D148

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Bar Lulishtjes. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 wc dhe ballkon, me siperfaqe 148m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, i shtruar ne parket. Shitet i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 130000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Muhamet Deliu
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Dajt

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 130 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 148 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 5
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate