0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Kashar, prane Spitalit Hygeia.

ID : 24070K117

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Kashar, prane Spitalit Hygeia. Apartameni me siperfaqe 117 m2 eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 1 ballkon, te shtruar ne pllake. Prona ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Orientimi gjeografik eshte ne Jug-Lindje. Apartamenti eshte i pamobiluar dhe i pajetuar me pare, ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 70000 Euro.

 

Adresa :

Kashar
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 70 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 90 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate