0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 3+1 ne Rr. Marco Bocari, prane Nobis

ID : A074052211

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Marco Bocari, prane Nobis. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, lavanderi, 2wc dhe tarrace, me siperfaqe 211m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, i shtruar ne parket. Shitet bosh.

Cmimi1600 Euro/m2. 

Adresa :

Rruga Marco Bocari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 337 600 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 211 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 9

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate