0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Kashar , prane Spitalit Hygeia.

ID : 2409K118

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Kashar , prane Spitalit Hygeia. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe nje ballkon, me siperfaqe 118 m2. Hapesirat jane shume te bollshme, ne nje pallat te ri dhe apartament te pabanuar me pare. Apartamenti eshte i shtruar ne pllake, ka orientim ne Jug-Lindje dhe shitet i pamobiluar. Ndodhet ne nje zone te zhvilluar ku rriten kerkesat dita dites, larg zhurmes , por shume e aksesueshme ne rrugen kryesore qe te sjell per pak minuta ne qender te Tiranes.

Cmimi 70800 Euro.

 

Adresa :

Kashar
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 70 800 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 118 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Juglindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate