0 prona te gjetura

Shesim Garsionire ne Rr. Myslym Shyri, prane Kinema Dajti.

ID : 2403071027

Tirane, Shesim Garsionire ne Rr. Myslym Shyri, prane Kinema Dajti.  Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, eshte i shtruar ne pllake, organizohet ne nje dhome ndenje + 1 tualet, me siperfaqe 27 m2. Orientim ne Lindje. Apartamenti ka komunikim te drejtperdrejte me rrugen kryesore dhe per kete arsye mund te shfrytezohet dhe si ambjet per ushtrimin e cdo aktiviteti. Ndodhet ne nje zone terheqse per biznes.

Cmimi 55000 Euro. 

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 55 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 27 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate