0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane kryqezimit 21 dhjetorit.

ID : 526071072

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane kryqezimit 21 dhjetorit. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite dhe 1 banjo, ka siperfaqe 72 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallat ekzistues, 1.5 km nga qendra e Tiranes, zona eshte shume e zhvilluar dhe nuk mungon asnje sherbim. Apartamenti shitet bosh, me pamje nga rruga kryesore qe e ben te pershtatshme dhe per ushtrim aktiviteti. Ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 85000 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 85 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 72 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate