0 prona te gjetura

Shesim Apartament Dublex 3+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Rezidences Kodra e Diellit

ID : 086F175

Tirane, Shesim Apartament Dublex 3+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Rezidences Kodra e Diellit. Apartament 3+1+dhome gatimi+2wc+3bll, me siperfaqe banimi 175m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt te nje pallati te ri, pa ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, oxhak funksional, mundesi parkimi, sistem ngrohje dhe ftohje chiller, me dokumenta te rregullta pronesie .

Cmimi  250000 Euro, i negociushem.

Adresa :

Rruga Kodra e Diellit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 250 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 175 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 3 dhe 4
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate