0 prona te gjetura

Shesim Hotel 4 Kat ne Golem, prane Pameba Hotel

ID : 076DR576

Durres, Shesim Hotel 4 Kat ne Golem, prane Pameba Hotel. Hoteli ka siperfaqe totale ndertimi 576m2 dhe oborr me siperfaqe 272m2, eshte i shtruar ne pllake.

Ambienti organizohet ne 14dhoma gjumi+14WC+14ballkone.

Hoteli eshte totalisht i mobiluar, i organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me AC per cdo dhome.

Cmimi 500000 Euro, i diskutueshem.

Adresa :

Golem
Kavaje

Qyteti : Kavaje

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 500 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 576 m²
Dhoma 14
Banjo 14
Kati N/A
Nr i kateve 4
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate