0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, prane Conad.

ID : 529052140

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, prane Conad. Apartamenti ka siperfaqe te brendshem 128 m2 te hipotekuara. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, te 3-ja dhomat kane dalje ne dhomen e dites. Te dyja banjot e apartamentit jane te paisura me dritare. Orientimi gjeografik ne lindje,jug, perendim  i prones e ben kete apartament te ndricuar mire gjate gjith dites. Shitet i mobiluar me te gjitha kushtet. Apartamenti eshte i shtruar ne pllaka dhe ne parket. Pallati ne te cilen ndodhet apartamenti eshte i ri i nderturar me standartet me te mira te ndertimit.                                                               

Cmimi 210000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Andon Zako Cajupi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 210 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 128 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 4
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate