0 prona te gjetura

SHITJE/ Vile 3 Kat prane Sheshit Avni Rustemi

ID : A064023396

Tirane, Shesim Vile 3 Kat. Vile me siperfaqe ndertimi 396m2 dhe truall 360m2.

Adresa :

Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi Na kontaktoni

Detajet :

Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate