0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ali Shefqeti , prane News 24.

ID : 2401012074

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ali Shefqeti , prane News 24. Apartamenti me vendndodhje larg qendres se zhumshme te Tiranes ka siperfaqe te hipotekuar 74 m2. Ambjenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo, 1 ballkon. Apartamenti eshte i shtruar ne pllake, ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartameni ka orientim ne lindje dhe shitet i mobiluar.

Cmimi  55000 Euro. 

Adresa :

Rruga Ali Shefqeti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 55 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 74 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 5
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate